Zderzenie dwóch aut w Pułkownikowie. Jedna z kierujących ukarana mandatem

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w Pułkownikowie w gminie Osięciny. Kierująca Volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z Oplem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Zderzenie aut w PułkownikowieZderzenie aut w Pułkownikowie
Źródło zdjęć: © KPP Radziejów | KPP Radziejów
Redakcja portalu Teraz Włocławek

Do zdarzenia doszło 21 kwietnia około godziny 13:00 na skrzyżowaniu dróg gminnych w miejscowości Pułkownikowo (powiat radziejowski). Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 34-letnia kobieta kierująca samochodem marki Volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Oplowi.

Zderzenie aut w Pułkownikowie
Zderzenie aut w Pułkownikowie © KPP Radziejów | KPP Radziejów
Zderzenie aut w Pułkownikowie
Zderzenie aut w Pułkownikowie © KPP Radziejów | KPP Radziejów
Zderzenie aut w Pułkownikowie
Zderzenie aut w Pułkownikowie © KPP Radziejów | KPP Radziejów
Zderzenie aut w Pułkownikowie
Zderzenie aut w Pułkownikowie © KPP Radziejów | KPP Radziejów

W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały oba pojazdy, jednak – co najważniejsze – żadna z osób biorących udział w kolizji nie odniosła obrażeń. Zarówno kierująca Volkswagenem, jak i kierowca Opla byli trzeźwi.

Na miejscu interweniowali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili niezbędne czynności. Wstępne ustalenia jednoznacznie wskazały na winę kierującej Volkswagenem.

34-latka została ukarana mandatem karnym oraz punktami karnymi. Policja ponownie apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów, szczególnie na skrzyżowaniach, gdzie chwila nieuwagi może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Wybrane dla Ciebie