Rodzinne Powitanie Lata w Goreniu Dużym. Tak bawili się mieszkańcy
Koncerty, atrakcje dla najmłodszych i wspólna zabawa przy muzyce – na terenie Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym odbyło się Rodzinne Powitanie Lata. Zobaczcie naszą fotorelację.
Źródło zdjęć: © terazwloclawek.pl | terazwloclawek.pl
Impreza rozpoczęła się w niedzielne popołudnie. Na scenie jako pierwszy pojawił się zespół Lena, a jednym z głównych punktów programu był koncert grupy Toledo, świętującej 30-lecie działalności.
Po kolejnej części występu zespołu Lena rozpoczęła się wieczorna dyskoteka z DJ-em Miniksem. Na miejscu przygotowano także atrakcje dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne.
Mieszkańcy Gorenia Dużego i okolic wspólnie przywitali lato na terenie Zielonej Szkoły. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.