Tłumy na powitaniu lata w Lubieniu Kujawskim [ZDJĘCIA]
Mieszkańcy Lubienia Kujawskiego i okolic wspólnie rozpoczęli letni sezon. W miejscowym amfiteatrze nie zabrakło muzyki, atrakcji dla dzieci, lokalnych stoisk i zabawy, która trwała do późnych godzin nocnych.
"Rodzinne powitanie lata" przyciągnęło całe rodziny. Na scenie jako pierwsi zaprezentowali się młodzi artyści z Centrum Kultury, a później przed publicznością wystąpiły zespoły Wpół do Bluesa, Bibi & Dżeremi oraz Maczo.
Po koncertach rozpoczęła się zabawa taneczna prowadzona przez DJ-a Delesia. Uczestnicy mogli także skorzystać z dmuchańców, foodtrucków, stoisk przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Wydarzenie odbyło się w sobotę, 20 czerwca, w amfiteatrze w Lubieniu Kujawskim. Zobaczcie naszą fotorelację z rodzinnego rozpoczęcia lata.