Dwie duże imprezy dziś w regionie. Toledo zagra w Goreniu Dużym, a MIG w Boniewie
Niedziela w regionie upłynie pod znakiem plenerowych koncertów. W Goreniu Dużym zaplanowano rodzinne powitanie lata z zespołem Toledo, natomiast w Boniewie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Zespołów Weselnych. Gwiazdą wieczoru będzie grupa MIG.
Pierwsza z imprez odbędzie się na terenie Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym. Organizatorzy przygotowali koncerty, atrakcje dla dzieci, gastronomię oraz wieczorną dyskotekę.
Rodzinne Powitanie Lata rozpocznie się dziś o godz. 15:00. Pół godziny później na scenie pojawi się zespół Lena. O godz. 17:30 wystąpi Toledo, które świętuje 30-lecie działalności. Później ponownie zagra Lena, a od godz. 20:00 do 22:00 muzykę będzie serwował DJ Miniks.
Dla najmłodszych przygotowano m.in. zjeżdżalnie, mini zoo, kolorowe warkoczyki, tatuaże oraz proszki holi. Podczas imprezy rozstrzygnięty zostanie również gminny konkurs "Kolory Lata".
Weselne przeboje i koncert zespołu MIG w Boniewie
Drugą propozycją na niedzielne popołudnie jest IX Powiatowo-Gminny Festiwal Zespołów Weselnych w Boniewie. Impreza rozpocznie się o godz. 15:30 na miejscowym boisku sportowym.
Na scenie zaprezentują się zespoły weselne, które zagrają utwory dobrze znane z parkietów, lokalnych zabaw i przyjęć. Największy koncert zaplanowano około godz. 20:30. Przed publicznością wystąpi wtedy zespół MIG, znany m.in. z takich utworów jak "Wymarzona", "Miód malina" czy "Nie ma mocnych na Mariolę".
Obie imprezy odbędą się dziś, w niedzielę 21 czerwca.